Hakkımızda

B2B ONLINE REZERVASYON PLATFORMU

2008 yılında NOC Bilişim olarak bilişim sektöründe hizmet vermeye başladık. 2015 yılı ortalarında başladığımız kurumsallaşma çalışmalarımızı, 2016 yılında kurulan DRAF Bilgi Teknolojileri ve Turizm A.Ş. bünyesine katılarak tamamladık.

Sektöre girdiğimiz ilk andan itibaren yenilikçi uygulamalarımızla, ülkemizi bilgi teknolojileri alanında dünya ile yarışır kılmak, ülkemizin sektördeki dışa bağımlılığını azaltmak hedefiyle hizmet vermekteyiz.

Farklı sektörlerdeki müşterilerimiz için bugüne kadar geliştirilmiş olan tüm projelerde yenilik, yüksek teknoloji, kalite ve müşteri memnuniyeti konularında azami derecede hassasiyet gösterdik.

Şimdiye kadar bünyemizde geliştirilen projelerde kullanmış olduğumuz gerek teknoloji, gerek altyapı, gerekse farklı projelerde yaptığımız ARGE çalışmalarının bize kattığı yetenekleri turizm sektöründe de kullanmayı hedefledik.

Bu nedenle 2016 yılı başında sektörün teknolojik ihtiyacını karşılayacak, seyahat acentelerinin farklı Bed Bank (Yatak Bankası) datalarına tek bir platformdan erişebilecekleri, karşılaştırma, rezervasyon ve satın alma yapabilecekleri B2B (Business to Business) Online Rezervasyonu bedsclick.com'u geliştirmeye karar verdik.

Tamamen kendi yazılım kadromuz ile geliştirilen ve turizm sektöründe hizmet vermeye başlayan bedsclick.com, geliştirme sırasında bile yaptığımız sunumlarda, sektörün duayenlerinden tam not almış, teknik yapısında kullanılan teknolojiler ile yatırımcıların şimdiden dikkatini çekmeye başlamıştır.

Serüvenimizi merak ediyorsanız tıklamaktan çekinmeyin : )